WiFi řešení pro restaurace a kavárny

Kvalitní wi-fi připojení je dnes samozřejmostí v každé kavárně i restauraci. Zákazníci si rádi při čekání na jídlo přečtou zprávy nebo zabaví děti tabletem. Málokomu se ale chtějí využívat data a využívají tak veřejnou wi-fi. Právě proto je dobré zapojit ve vašem zařízení internet pro zákazníky. Nemusí se jednat pouze o jednoduché připojení pro zabavení zákazníků, internet ve vašem zařízení může nabídnout hned několik zajímavých výhod.

Kvalitní internet poslouží i vám

Připojení internetu do vašeho zařízení není výhodou pouze pro zákazníky. I jako provozovatel budete potřebovat kvalitní a bezpečné připojení pro provoz systému EET a dalších počítačů. Pro restaurace, kavárny, hotely a další veřejná zařízení máme dokonce speciální nabídku. Kromě rychlého připojení zajistíme také profi instalaci lokálních hotspotů tak, aby byl internet v nejvyšší možné kvalitě dostupný v každé části vaší budovy. Nastavíme síť tak, aby zákazníci nezpomalovali internet firemním zařízením, na kterých běží kasy nebo ubytovací systém. Firemním zákazníkům nabízíme také VIP technickou podporu s garancí přednostního vyřešení vašeho požadavku, na který reagujeme nejpozději do 120 minut od nahlášení.

 

Naše firma nabízí také instalaci, router a kabeláž zdarma v případě, že s námi uzavřete smlouvu alespoň na 12 měsíců. Sestavíme smlouvu s ideálním poměrem cena/výkon pro vaše zařízení a dále již se nebudete muset o nic starat. Zároveň nabízíme také agregované připojení. To využijete hlavně v restauracích či kavárnách, kde je třeba zajistit více tarifů, aby byl optimálně pokrytý celý prostor. Díky agregovanému připojení můžete firemní počítače připojit na rychlejší internet pro správné fungování a wi-fi pro hosty nabízet s nižší rychlostí. Zároveň hosté nebudou zpomalovat vaši firemní síť a vaše počítače poběží na nezávislém připojení. To je výhodné z hlediska rychlosti i bezpečnosti.

Jak rychlé připojení budete potřebovat?

V některých oblastech dokážeme připojit internet až o rychlosti 1000 Mb/s. Pro malou kavárnu je to samozřejmě až moc a můžete tak zvolit tarif začínající na 5 Mb/s. Tento nejmenší tarif je vhodný pro online měření či sběr dat, pro využívání zákazníky je ale nedostatečný. Pokud máte pouze jednu EET kasu, bude vám stačit 10 Mb/s na její provoz. Pro hosty byste ale měli pořídit internet s rychlostí alespoň 20 Mb/s, která odpovídá fungování jedné nenáročné kanceláře.

 

Internet s rychlostí od 100 Mb/s je určený spíše větším firmám nebo ubytovacím zařízením s větším počtem klientů. Pokud je internet vašim hlavním zdroje obživy doporučujeme do firmy připojit internet s rychlostí alespoň 300 Mb/s. S tímto výkonem budete mít vždy v provozu všechny cloudové služby, streamování z kamer i webhosting