O nás

Jsme nejspolehlivější poskytovatel internetu v Praze, Hostivici, Jesenici, Psárech, Zdiměřicích a Horních a Dolních Jirčanech

Data, která letí

17 let na trhu
15000 spokojených klientů
33 profesionálů

Dostupnost

Airwaynet se od roku 2005 vypracoval na největšího wifi poskytovatele internetu v Praze a blízkém okolí. Náš internet je dostupný na 97,2 % území hlavního města Prahy. Služby poskytujeme také zákazníkům v Hostivici, Vestci, Jesenici, Psárech, Dolních a Horních Jirčanech a neposlední řadě v Zdiměřicích.

Garance

Kromě internetu pro domácnosti nabízíme i unikátní produkt Garantovaného připojení pro náročnější firemní zákazníky nebo ucelená řešení pro developery a bytové domy, kde připravíme projekt zavedení internetu, od zasíťování objektu až po zprovoznění sítě v jednotlivých bytech.

Osobní přístup

Zakládáme si na osobním přístupu ke všem svým zákazníkům. Často si vás pamatujeme jménem, protože pro nás nejste jen číslo v databázi. Rychlá reakce na vaše požadavky je pro nás prioritou.

Jsme fér

Férové jednání je pro nás klíčové. U nás platíte pouze měsíční paušál za internet. Nezatěžujeme vás žádnými skrytými poplatky ani nadbytečnými náklady. A instalaci provádíme vždy zdarma!

Široká nabídka

Mimo naši plošnou nabídku 6 tarifů provozujeme i optickou síť s nabídkou symetrických tarifů až do 300 Mbit/s. Díky investicím do nových technologií připojení pravidelně zrychlujeme.

Internetová televize

Nabízíme i širokou škálu doplňkových služeb jako jsou dvě internetové televize (IPTV), sledovani.tv a Kuki.cz, nebo datové centrum a cloud ve spolupráci se společností Greenhousing.cz

depositphotos_158587664_xl-2015

S námi je internet hračka

Poradíme vám se vším od nejvhodnějšího tarifu přes výběr příslušenství až po připojení počítače u vás doma.

Často kladené dotazy (FAQ) 

depositphotos_23051814_xl-2015_720

Technici, kterým budete rozumět

Naši lidé mluví lidskou řečí a všechno vám srozumitelně vysvětlí. U nás nevrlého mrzouta nepotkáte. Jakýkoliv požadavek vyřídíme k vaší plné spokojenosti!

Náš tým 

Podporujeme

V roce 2023 dochází k čerpání dotace z Výzvy č. 0381 – Kreativní vouchery v rámci Národního plánu obnovy – iniciativa Kreativní vouchery komponenty 4.5 Rozvoj kulturního a kreativního sektoru s názvem: Airwaynet_Kreativní voucher. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky.