Domácí síť/wifi

Neomezený vysokorychlostní internet přivedeme formou bezdrátového, pevného nebo optického připojení až k vám domů. Všechny uvedené internetové služby letí na naší konektivitě, která vám přinese nejlepší internet v Praze. Z hlediska lokalit a signálu nabízíme nejdostupnější službu. Pokrýváme i zahrádkářské kolonie nebo málo přístupná místa mimo Prahu.


Doporučené tarify

10 Mb/s za 290 Kč

Rychlost stahování je dostatečná pro jakékoliv běžné používání internetu. Film o velikosti 700 Mb stáhnete přibližně za 10 min. S touto rychlostí odesílání nahrajete běžnou fotku na internet do 10s.

30 Mb/s za 490 Kč

Rychlost stahování vám umožní rychlé procházení internetem nebo také on-line sledování televize a seriálů. Navíc bez problému zvládá hraní online her, streaming nebo videohovory. 700 MB film stáhnete přibližně za 3 min. S touto rychlostí odesílání nahrajete běžnou fotku na internet do 1s.

70 Mb/s 649 Kč

Skutečně rychlý internet, vhodný například pro práci z domova, hraní online her, nebo sledování jakéhokoliv internetového videoobsahu, i na více zařízeních najednou. Tato rychlost je také ideální pro chytrou domácnost, kdy můžete online ovládat topení, osvětlení, kamery, alarm a mnohé další vychytávky.

Technické detaily

  • Tarify pro domácnosti o rychlostech až 70/15 Mb/s.
  • Instalace zcela zdarma bez skrytých poplatků
  • Nonstop technická podpora 24 hodin denně 7 dní v týdnů
  • Wifi router získáte k vyšším rychlostním tarifům zdarma
  • Možnost sledování internetové televize v HD rozlišení

Nezávazná poptávka

* povinná položka

Kontakt, který nám zanecháte, využijeme pouze pro ověření dostupnosti služeb a zpětný kontakt.