Optický internet

Pro poskytování služeb a pro stavbu a provoz naší distribuční sítě využíváme tu nejmodernější technologii pro přenos dat, což jsou optické sítě. Využíváme je jak pro propojení vysílacích míst, tak také již pro připojení koncových uživatelů, jako jsou bytové komplexy, nebo firmy.


Optické sítě umožňují vysokou rychlost přenosu dat v řádech desítek i stovek Gb. Jsou spolehlivé, bezporuchové a vyznačují se dlouhou životností. Optický kabel je vlastně ohebné skleněné vlákno, ve kterém neproudí žádné el. napětí, ale světlo. Data se tedy šíří rychlostí světla.

Optické sítě vykazují výrazně menší zpoždění v přenosech. Tuto výhodu oceníte zejména při náročnější práci na internetu, např. když ve firmě využíváte webové konference, streamujete videa o vysokém rozlišení, pracujete v aplikacích v cloudu, sdílíte velké soubory či používáte hlasové služby (VOIP).

Naše optické sítě jsou dostupné především ve velkých bytových domech, nebo v blocích bytové zástavby.

Fiber internet

Vyberte si tarify pro domácnosti o rychlostech až 500/500 Mb/s s minimální agregací. Pro maximální kvalitu využíváme tu nejmodernější bezdrátovou a optickou technologii. K Fiber tarifu zároveň získáte wifi router té nejvyšší řady, který umí vysílat ve dvou pásmech 2,4 Ghz a 5 Ghz a přes kabel dosahuje přenosu Gb/s.

Nezávazná poptávka

* povinná položka

Kontakt, který nám zanecháte, využijeme pouze pro ověření dostupnosti služeb a zpětný kontakt.