Internet do rodinného domu

Jestli řešíte neustálé problémy s internetem, obraťte se na nás. S připojováním rodinných domů máme bohaté zkušenosti, díky kterým vám internet konečně poběží. Nastavíme vám domácí bezdrátovou síť tak, aby doopravdy fungovala. Nabízíme neomezený vysokorychlostní internet pro vaši domácnost. Připojíme vás přes wifi nebo optiku. Naše konektivita vám přináší nejlepší internet v Praze. Instalace je zdarma a v ceně měsíčního paušálu navíc máte i nonstop technickou podporu a výjezd technika.

Fiber pro rodinné domy

Symetrické FIBER tarify

Vyberte tarif

Fiber tarify letí ke hvězdám

Tom Palaj

Naprostá spokojenost, velmi milý a ochotný technik, instalace provedena velmi rychle, bez komplikací.

Marek Pavlík

Naprosto bezproblémové připojení ve velmi rychlém čase, bez jakéhokoli zádrhelu, komunikace, ochota, vše v pořádku. Velmi děkuji za nadstandardní jednání.

Zdenek Bruthans

Perfektní služby, rychlé zřízení do 2 dnů, ochotně zaveden i samostatný druhý router ve vedlejších prostorách v ceně jedné licence, přátelské jednání i s nezatajením toho, že levnější je pořídit si routery např. v Alza či Maal, bez výpadků, mám dobrou zkušenost s dvěmi licencemi.

Michal Jelínek

Spokojenost. Internet běží dle specifikace - ne jako u jiných poskytovatelů. Internet zprovozněn do druhého dne od objednání. Technik vše namontoval dle mého přání.

Petr Nacher

U firmy Airwaynet jsem již v několika případech nikdy neprohloupil - rychlé reakce, kvalitní služby, slušné ceny, vždy přístupné k jednání v individuálních případech.

Zdeňka Součková

Vše od kontroly signálu, po instalaci a zapojeni internetu fungovalo skvěle. Zaměstnanci včetně telefonické linky byli ochotni a pomohli s čím bylo potřeba. Se službou jsem zatím také velice spokojena. Vše funguje jak má.

Jiří Slabý

Rychlá instalace, linka jede přesně na zakoupený limit. Žádost o změnu nastavení proběhla v rámci jednoho dne. Doporučuji.

Ondřej Sýkora

Hledal jsem alternativu k velkým poskytovatelům u české firmy a můžu doporučit: nabídka slevy, rychlé objednání, ok domluva s technikem, kudy vést kabel do bytu (anténa už byla na domě díky jiným odběratelům), router v ceně paušálu, žádné další poplatky, a rychlost 30 Mb/s zatím bezproblému stačí pro domácí použití.

Pavel Novák

Skvělý přístup i servis. Doporučuji!

Michaela Kopřivová

Hledala jsem alternativu k velkým poskytovatelům, s kterými jsem byla nespokojená. Našla jsem náhodně Airwaynet. Výborná komunikace, rychlé zapojení, profesionální přístup.

Vít Kouba

Instalace druhý den. Poté co nás Cetin nechal po pokusu o přepnutí na vyšší rychlost 4 dny bez internetu malý zázrak. Individuální přístup - na naši žádost kvartální fakturace (aby nebyly plné šanony faktur). Zatím spokojenost. Děkujeme.

Ondřej Velek

Náš bytový dům je připojen přes jednu anténu a signál rozveden po bytech. Vše funguje dobře , je jasné, že optika je vždy spolehlivější než bezdrát, ale pro domácí použití myslím není důvod platit o dost více například UPC (dnes Vodafonu).

Ondřej Cejnar

Airwaynet jako poskytovatele doporučuji. Máme připojení asi 2 měsíce a vše funguje tak jak má. Rychlost instalace a přístup technika byl super. Vyhověl nám ve všech požadavcích kudy vést kabel. Internet stabilní, rychlost 50/10. Několik předchozích let s připojením O2, neštěstí.

Martin Muzak

Rychlé profesionální jednání - víceméně 24 hodin od prvního telefonického kontaktu už jsem používal internet od tohoto dodavatele. Internet je spolehlivý a rychlost stabiln

Michael Dražan

Profesionální a rychlý servis, internet běží skvěle rychlostí 100/100Mb, celý činžovní dům vyřešen jednou kvalitní linkou..!!

Jaroslav Levák

Technik si věděl poradit bez problémů. Internet funguje jak má a dokonce si váží klientů natolik, že jim zvedají rychlost.

Chci taky FIBER

Naše síť pokrývá 98 % Prahy. i

Díky Vašemu zájmu a spolupráci mají Fiber tarify stále větší rozlet. Moc děkujeme! Přesto nejsou zatím všude.

Tam, kde si na Fiber bude ještě potřeba chvíli počkat, máme naši stálou a prověřenou nabídku.

Uděláme vše, abyste byli spokojení v každém případě.

Zobrazit standardní nabídku

Jak funguje síť v rodinném domě

  • Anténa - Buď využijeme stávající anténní stožár nebo stožár společné televizní antény, nebo na střechu nainstalujeme vlastní zařízení.
  • Rozvody - Kabel přivedeme dostupnými trasami až k Vám do bytu, kde jej zakončíme wifi routerem
  • Wifi router - Nastavíme wifi síť u vás doma, abyste mohli internet okamžitě používat. Router je v ceně paušálu.
  • Druhý router - V případě potřeby používáme zesilovač pro lepší šíření signálu. S příchodem wifi 6. generace se zlepší spolehlivost a propustnost sítě v místě, kde se může velký počet routerů navzájem rušit.

S námi je to hračka

Bez jakéhokoliv
omezení

Stahujte, sledujte videa, poslouchejte hudbu, využívejte internet naplno. U nás neexistuje žádný limit.

Technická podpora
24/7

Vaše požadavky řešíme non-stop ve dne v noci. V případě potřeby k Vám vyšleme našeho technika.

Nulové počáteční náklady

Instalace je Zdarma při smlouvě na 12 měsíců. Platíte pouze měsíční paušál za internet. Žádné dodatečné poplatky neznáme.

Individuální cena podle adresy

Díky husté síti našich vysílačů máme v nabídce na mnoha adresách speciální nabídky, díky kterým získáte rychlost až 300 Mbits za bezkonkurenční cenu.

Poradíme vám s připojením k internetu.

Zavolejte nám na
+420 245 006 565
Zavoláme vám zpět
Nechte nám tel. číslo
Pokud preferujete e-mail
Napište nám
Šárka Bártíková
David Hradecký