Veřejná IP adresa

Veřejná ip adresa vám umožní unikátní identifikaci, díky které máte ke svému zařízení přístup odkudkoliv. Pak není problém připojit se třeba ze zahraničí ke svému síťovému disku nebo k systému chytré domácnosti a ovládat kamerový systém nebo topení, jako byste byli doma. Na našem blogu najdete článek, jak nastavit a ovládat svůj počítač na dálku


  • Abyste se mohli na dálku připojit ke své domácí/firemní VPN síti, potřebujete právě veřejnou IP adresu, která slouží k přesné identifikaci a také lokalizaci jednotlivých zařízení v rámci internetové sítě.
  • Veřejnou IP adresu od nás získáte ZDARMA, pokud máte službu firemního garantovaného připojení nebo je Vaše měsíční útrata za naše služby alespoň 590 Kč, a nebyl Vám zdarma propůjčen WIFI router. V opačném případě je tato služba zpoplatněna částkou 100 Kč měsíčně.
  • Pro zcela běžnou uživatelskou činnost na internetu je i neveřejná adresa dostačující. Pokud ale chcete využívat internet pokročilejšími způsoby, veřejná IP adresa vám umožní se na služební cestě jednoduše připojit k počítači doma nebo v kanceláři a stáhnout si dokumenty, které jste si zapomněli před odjezdem vytisknout.

Nezávazná poptávka

* povinná položka

Kontakt, který nám zanecháte, využijeme pouze pro ověření dostupnosti služeb a zpětný kontakt.