Vliv kvalitního internetového připojení na zákaznickou zkušenost v restauracích a hotelech

V hotelech i restauracích musíte svým zákazníkům poskytnout určité služby. S noclehem a dobrým jídlem hosté už tak nějak počítají, a proto je třeba se zaměřit i na různé doplňkové služby. Jednou z nich je i kvalitní internetové připojení. Lidé ho využívají denně, a právě stabilní Wi-Fi síť může být pro vaše zákazníky důvodem k opětovnému využití vašich služeb či nikoli.

Kvalitní internetové připojení znamená i dobrou reklamu

Zřídit ve svém podniku stabilní internetové připojení vám může kromě nadšených zákazníků přinést i dobrou reklamu. V dnešní době sociálních sítí není výjimkou, že lidé sdílejí svůj den včetně chutného jídla v restauraci. Vy tak zdarma získáte reklamu v podobě označení vašeho podniku na instagramovém příběhu nebo zveřejněného příspěvku.

Za reklamu na sociálních sítích se běžně platí desetitisíce korun. Když však zákazníkům poskytnete kvalitní internet, mohou váš podnik sdílet i zcela zdarma bez účelu reklamy. Záběry vašeho jídla a prostory vaší restaurace se však stejně na sociální síť dostanou a zde pak mohou oslovit potenciální zákazníky.

Internet jako nezbytnost moderního podniku

V dnešní době pracuje řada lidí online formou home-office. Být stále doma je však pro řadu z nich ubíjející a u člověka se mohou objevovat pocity izolace. A kam tito lidé vyrazí, aby mohli pracovat ve společnosti? Třeba právě do vašeho podniku!

Chcete-li nalákat do své kavárny zákazníky, kteří touží po klidném koutě pro práci s výběrovou kávou, poskytněte jim rychlé a stabilní internetové připojení. Uvidíte sami, že se budou rádi vracet. Nikdo nechce pracovat několik hodin přes hotspot, který rychle vybíjí baterii. Navíc můžete snadno přečerpat datový limit svého tarifu. Proto je třeba zákazníkům poskytnout bezpečné internetové připojení, které budou rádi využívat.

Dopřejte svým hostům ten nejlepší servis

Stejně jako v restauracích je i v hotelech nezbytné poskytnout svým zákazníkům prvotřídní internet. Hosté v dnešní době berou dostupnou Wi-Fi síť jako samozřejmost, a tak by se její absence mohla negativně projevit v hodnocení vašeho byznysu.

Ať už lidé cestují za zábavou, turistikou nebo pracovními povinnostmi, každý uvítá kvalitní rychlé připojení. Vámi poskytovaná služba internetu by měla zvládnout streamování seriálu z Netflixu i konferenční videohovor.

V dnešní době je internetové připojení v hotelech a restauracích prakticky nutností. Hosté očekávají v oblasti internetu minimálně stejné služby jako mají doma. Proto byste neměli zaostávat ani vy a pro svůj podnik zřídit kvalitní internetovou síť