Spolehlivý internet po hotely v Praze

Naše společnost má ve svém portfoliu několik pražských hotelů. Patricia Janečková, provozní ředitelka hotelu Beránek na Praze 2, byla tak laskavá a podělila se o svou zkušenost s Airwaynet na videu níže.


My v Airwaynet rozumíme potřebám a specifickým nárokům, které jsou pro hotely typické. Proto, kromě konektivity samotné, dokážeme nabídnout i služby s přidanou hodnotou, kterými jsou hlavně non-stop monitoring fungování sítě, distribuce internetu do jednotlivých pokojů nebo zázemí hotelu a zajištění funkčnosti tak, aby internet fungoval všem hostům i při plné obsazenosti. Samozřejmostí je pro nás pak 100% garance smluvené rychlosti a případné propojení na další informační systémy jako například bezpečnostní kamery. Když nám náhodou ohlásíte chybu tak Vám neřekneme, že se na to někdo podívá do několika dnů. Naopak, my přijedeme do max. 2 hodin a vše bez odkladu napravíme. Jsme tu pro Vás i když nás kontaktujete třeba ve 2 ráno a rádi poradíme i s něčím, co se internetu na první pohled třeba ani nemusí týkat.

Uvědomujeme si, jak je v dnešní době klíčová další práce s Vašimi hosty. Jistě byste byli rádi, kdyby se k vám rádi vraceli a dozvěděli se například o Vašich speciálních akcích a novinkách. Jak tomu můžeme přispět my? Jednoduše. Dokážeme připravit takový vstupní interface do Vaší sítě, díky kterému budete mít například na každého hosta emailový kontakt, který zjednoduší Vaší následnou komunikaci a může přispět k opakované návštěvě.

Neznáme slovo problém a sami od sebe ho nahrazujeme výzvou, které vyhledáváme. Není pro nás lepšího pocitu, než když dokážeme pro našeho klienta otočit pro něj bezvýchodnou situaci do plně funkčního systému. Plně funkční internet je totiž v dnešní době nejen pro Vaše hosty, ale i pro nás samozřejmostí. Víme, že se potřebujete plně soustředit na jiné záležitosti týkající se provozu hotelu a proto svěřte internet profesionálům - nám, týmu Airwaynet!