Rychlý internet usnadní život

Internet je už naprosto běžnou součástí našich životů. Tak jako jsme si zvykli na online služby, si ale mnozí lidé zároveň zvykli i na potíže spojené s připojením k internetu. Holt se to někdy trhá nebo vůbec nefunguje.

Co když si ale pořídíte opravdu bleskové připojení, které zvládne prakticky cokoliv bez záškytů? Váš život pak můžete obohatit mnoha způsoby, o kterých by se vám jinak ani nesnilo.

S hlavou v digitálním oblaku

Cloudová řešení, které místo ukládání na pevný disk pracují na vzdáleném serveru, dokáží dnes pracovat s obrovským množstvím dat. Pokud si je ale chcete naplno užít, ať už kvůli zaměstnání nebo zábavě, neobejdete se bez stabilního a rychlého připojení.

Profesionální přístup k práci

Pracujete z domu kvůli pandemii Covidu 19 nebo prostě proto, že vám to tak vyhovuje? Nenechte internetové připojení zkazit dojem, který děláte na své nadřízené. Pokud neustále vypadáváte ze schůzek nebo nejste schopni dokončit úkoly včas kvůli pomalé rychlosti downloadu či uploadu, tak se připravujete o drahocenné pracovní příležitosti.

Hry bez otravných přestávek

Holdujete online multiplayerovým hrám? A víte, že i spousta singleplayer her dnes vyžaduje neustálé připojení k internetu? Vlastníci pomalého připojení se musí smířit s hraním, které je mnohem horší než u spoluhráčů na vysokorychlostním internetu.

Video v nejvyšší kvalitě

HD už dnes nestačí. Spousta uživatelů vyžaduje vizuální zážitek, který se díky UltraHD či 4K rozlišení blíží návštěvě kina. S velmi rychlým připojením můžete streamovat filmy i v této maximální kvalitě beze strachu o trhání obrazu.

Všichni online, všichni happy

V moderní domácnosti bývá online většina členů, a to po velkou část dne. U nedostatečného připojení to vyústí v celkové zpomalení internetu a znehodnocení online služeb. Naopak, se skutečně rychlým internetem ani nepoznáte, že vaše ratolesti řádí v online hře, zatímco vy si pouštíte živý sportovní stream v HD kvalitě

Větší bezpečnost pro vaše data

Větší rychlost uploadu a downloadu znamená, že si dokážete mnohem jednodušeji zálohovat data, až už využíváte Google Disk, Dropbox, One drive nebo další z oblíbených cloudových služeb pro ukládání souborů. Díky vysokorychlostnímu internetu tak budete mít větší jistotu, že o drahocenná data nepřijdete.

Jaké připojení si pořídit pro ultrarychlý internet?

Teď už víme, co všechno lze s bleskovým internetem dělat, ale jak se k němu dostat? Nejspolehlivěji fungují optické sítě, které jsou dnes dostupné pro firmy i domácnosti. S fiber internetem můžete získat připojení až o rychlosti 500 Mb/s s minimální agregací. Luxusní život v moderním stylu tedy máte opravdu na dosah.