Představujeme unikátní prostory pro eventy 

Stará čistírna odpadních vod 1906 v Praze Bubenči je unikátním dokladem historie architektury, techniky a čištění odpadních vod. Jedná se o první moderní čistírnu městských odpadních vod na území naší republiky. V roce 2010 byla prohlášena za národní kulturní památku a v roce 2016 se stala kotevním bodem turisticko-informační sítě Evropské cesty průmyslového dědictví (ERIH).

V rámci této unikátní stavby si můžete pronajmout prostory pro firemní a společenské akce, přednášky a konference, zážitkovou turistiku, teambulding, výstavy, filmování, fotografování, svatby a další.

Budova čistírny se skládá z hlavní haly, galerie, malého sálu, několika půdních prostor a zejména rozhlehlých podzemích prostor, kde můžete obdivovat bývalou strojovnu s parními stroji anebo se jen toulat tajemnými prostory s cihlovými klenbami poskytující fascinující podívanou.

Již 4 roky zajišťujeme internetové připojení pro celý objekt, ve kterém jsme prověřeným partnerem zodpovědným za připojení pravidelných eventů. Každému zadavateli a jejich produkci vycházíme maximálně vstříc. Náročné požadavky v mnohdy v šibeničních termínech pro nás nejsou překážkou, ale výzvou.Vytvoření nabídky na míru pro zajištění akcí s živými přenosy, řízením sítě pro odbornou konferenci z IT průmyslu, jsou vítanými příležitostmi pro zúročení našich zkušeností. Zajímavé akce byly např. O2 firemní party, Creative Dock event pro Google, Wincor Nixdorf, nebo LEA-DER kde bylo v jeden okamžik připojeno až 400 uživatelů.

V případě zájmu o pronájem těchto unikátních prostor napište email na adresu: office@staracistirna.cz nebo navštivte web: http://www.stara-cistirna.cz