Podporujeme mladé kanoisty

Byli jste v mládí součástí nějakého oddílu nebo zájmového kroužku? My v Airwaynet ano, a proto dobře víme, jak důležité je tyto aktivity podporovat!

Fandíme mladým sportovcům

Věříme, že z mladých sportovců vyrostou šikovní dospělí! Proto jsme se rozhodli jim pomoci – konkrétně Oddílu rychlostní kanoistiky Univerzitního sportovního klubu Praha. S USK Praha, konkrétně s oddílem rychlostní kanoistiky dlouhodobě spolupracujeme v rámci dodávek internetového připojení pro jejich loděnici.

Vzhledem k tomu, že se nám zdálo, že se tomuto sportu nedostává takové podpory jako ostatním, mnohem známějším sportovním odvětvím, rozhodli jsme se je podpořit. Spolu se společností Karavanycesko.cz jsme koupili dodávku pro dopravu mladých kanoistů na jejich soustředění, tréninková místa a závody jak v ČR, tak v cizině.

Nové auto už je veze za úspěchy

Dle specifikací oddílu jsme vybrali auto přesně pro ně. A zbrusu nová dodávka je už u nich. Doufáme, že bude skvěle sloužit na cestě za jejich úspěchy! A my jim přejeme, ať jich je nespočet.

Přihlaste vaše děti!

A jak jsou na tom vaše děti? Podporujete je v podobných zálibách? Skvělá zpráva – Oddíl rychlostní kanoistiky nabírá nové členy. Kluci i holky od 8 do 12 let jsou vítání každé úterý a čtvrtek v loděnici v Malé Chuchli od 16:00. Pro bližší informace zavolejte přímo oddílu na tel. 739 539 483 nebo napište e-mail na zkrpata2@gmail.com.