Jak sledovat televizní stanice v HD rozlišení?

Velmi aktuálním a diskutovaným tématem je v současnosti přechod na nový systém televizního vysílání. Zjistěte, jak sledovat oblíbené pořady ve vysokém rozlišení.

Je nesporným faktem, že kvalita televizního vysílání dozná se zavedením nového standardu změny obrazu k lepšímu, ovšem samotný přechod na DVB-T2 není samospasitelným řešením. Jak to tedy bude? Čtěte dál a budete v obraze.

Když televizní vysílání, tak v HD rozlišení

Když už sledovat televizní vysílání, tak ať to stojí za to! Kvalita HD je výrazným krokem vpřed ve vysílání, setkáme se s ní v souvislosti s přechodem na nový systém vysílání. V souvislosti s přechodem na vysílání v DVB-T2 dojde ke zvýšení kvality, ovšem ne všechny pořady budou na běžném přijímači ve špičkové HD kvalitě.

Ani kuře nehrabe zadarmo

Ze současného vývoje je zřejmé, že ani všechno televizní vysílání tuzemských stanic nebude tak úplně bez zpoplatnění, pokud budete vyžadovat maximální kvalitu obrazu. Nová technologie prostě dost nákladná. Jestliže budete chtít sledovat programy některých stanic v HD kvalitě, budete si u běžného vysílání muset připlatit. Proto je velmi zajímavou cestou IPTV.

Jak je to s IPTV?

Pokud patříte mezi nadšené televizní diváky, potom je pro vás IPTV určitě tou nejvhodnější volbou, která vám přinese bohatý výběr programů s nejrůznějším zaměřením a současně je umožní sledovat v opravdu špičkové kvalitě. Samotná zkratka IPTV vychází z anglického označení Internet Protocol Television (televize prostřednictvím internetového protokolu).

Když si pořídíte od poskytovatele tuto televizní službu (vyplatí se ji zařídit rovnou společně s internetovým připojením), máte k dispozici mnohem větší počet programů než u běžného digitálního vysílání a navíc s řadou funkcí - za všechny lze jmenovat zpětné zhlédnutí. Navíc u mnoha programů vysílaných na IPTV je možné sledovat je v opravdu špičkové kvalitě, tedy v HD rozlišení. To by neměl být v dnešní době žádný luxus, coby divák si přece rozhodně zasloužíte to nejlepší.

Řešení je na dosah ruky

Pokud chcete opravdu rychlý internet i televizní vysílání v nejvyšší kvalitě, je tady Airwaynet. Kromě nejrůznějších tarifů pro připojení k internetu u nás najdete i možnost, jak sledovat televizní vysílání. Internetová televize KUKI podporuje komunikaci se stovkami různých zařízení a programovou skladbu si můžete přitom nastavit podle svého výběru. Je možné sledovat české i zahraniční filmy všech možných žánrů, cestopisné i naučné pořady, sport, kromě televize navíc i v mobilu nebo v počítači. A to není všechno - čas už nebude vaším pánem, protože programy budete moci zhlédnout i zpětně. Podívejte se na nabídku výhodných balíčků a vyřešte přechod na DVB-T2 chytře a jednou provždy.