Internet v Praze pro SVJ a Bytová družstva

Společnost Airwaynet nabízí unikátní řešení pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek, díky kterému dosáhnete na bezkonkurenční ceny internetového připojení pro jednotlivé domácnosti. Profesionální tým techniků Airwaynet na Vaši žádost provede audit současného připojení k internetu a nabídne inovativní řešení na míru, díky kterému už nebudete závislí jen na jednom poskytovateli služeb. Konkurence a tržní soutěžení totiž vždy vede ke kvalitnějším službám a vytváří tlak na snižování cen což jsou základní pilíře nabídky od Airwaynet.Pro Ilustraci se můžete podívat jak by mohla například vypadat nabídka internetu ve Vašem domě:
 

 Download   Upload      Cena
         30        30     290 Kč
         50        50     390 Kč
        100       100     490 Kč

Takové ceny a rychlosti si užívá již více než 100 bytových domů v Praze. Finální řešení ovšem závisí vždy na specifikách daného objektu a počtu bytových jednotek. Tak jako tak je konzultace a následná instalace vždy zdarma!

Další výhody může společenství vlastníků jednotek nebo bytové družstvo získat tím, že střechu domu využijeme nejen pro příjem signálu a jeho distribuci do jednotlivých domácností, ale i pro vysílání do dalších lokalit. S touto možností se pojí další zvýhodnění jak cenové tak i rychlostní.

Airwaynet ale není jen internet. Jdeme s dobou a proto si můžete i v naší síti užívat sledování televize přes internet (IPTV) se všemi funkcemi na které jste zvyklí. Největším lákadlem je určitě funkce zpětného zhlédnutí až 2 dny nazpět a možnost nahrávat si Vaše oblíbené pořady.