Internet v Praze nejen pro bary a restaurace

Naše hlavní město je díky zachovalé historické zástavbě doslova plné starých domů, které mají ve svém suterénu zbudovány prostory, často využívané jako restaurace nebo bary.

Díky většímu rozmachu internetu v ČR až v 90. letech ale není divu, že se na tyto prostory nemyslelo s budováním, dříve telefonních, přípojek a často ani jiných rozvodů. Tento stav paradoxně přetrvává i dnes. Je-li už v takovém prostoru přípojka zbudována, její kapacita a přenosové rychlosti často nevyhovují potřebám podnikatelů, kteří zde provozují své hospůdky, bary nebo restaurace. A nejen ty, v podstavě se může jednat o jakýkoliv druh provozu nebo podnikové prodejny.

Řešením je jednoznačně Airwaynet a jeho garantované připojení k internetu, které dokáže nabídnout individuální řešení pro každého. Jestli Vás současné připojení brzdí v rozvoji nebo snech týkajících se např. lepšího zabezpečení pomocí kamer se vzdáleným přístupem nebo jen potřebujete spolehlivé a rychlé připojení pro vaše hosty/zákazníky, neváhejte nás kontatkovat a zažádat o konzultaci technického řešení, která je zcela zdarma.

Vzhledem k povaze našeho bezdrátového připojení nejsme nikterak limitovaní a dokážeme nabídnout ucelené řešení pro téměř každý prostor tak, abychom vyhověli i těm nejnáročnějším požadavkům. Jestli tedy cítíte, že Vám internet nefunguje tak jak by mohl, chcete ho propojit s dalšími HW nebo internetovými službami a nebo jen máte dost neosobního přístupu Vašeho současného providera, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi ušijeme řešení na míru. Nejen za kontaktování, ale i za případnou instalaci u nás totiž nic nedáte.