Internet a IPTV v Praze pro domácnosti

V poslední době se často setkáváme s poptávkami od zákazníků, kteří už mají dost neosobního jednání jejich stávajících poskytovatelů internetu. Navíc, je pro ně důležité, aby nebyli odkázáni jen na jednoho poskytovatele. Cítí se totiž v pasti a lámou rukama, co jim přeci zbývá, protože nemají alternativu.

Mají! Pro takové případy je tady přesně internet a televize od Airwaynet. Po zkušenostech s obsluhou a s odezvy tisíců našich zákaníků víme, že jsme tou pravou alternativou k tradičním formám připojení k internetu, jakými jsou pevné linky nebo kabelové připojení. Technologie jde totiž dopředu mílovými kroky a to se nevyhlo ani bezdrátovému přenosu dat, díky kterému dokážeme do Vašeho bytu nainstalovat plně zastupitelnou variantu ke kabelovému připojení a mnohem výkonější variantu internetu než je pevná linka, tzv. ADSL. 


My v Airwaynet dbáme na to, abychom Vás nezatěžovali různými poplatky a tak v případě připojení k internetu od nás, platíte pouze měsíční paušál za internet, popř. televizi. Z toho vyplývá, že instalaci provádíme zcela zdarma! Chápeme, že internet je v dnešní době důležitou součástí nejen každodenního, ale i každonočního života a proto máme pro své zákazníky non-stop technickou podporu, která je opět zdarma. Znamená to, že se k nám dovoláte ve dne v noci!

S rostoucí oblibou sledování televize přes internet a všech výjimečných funkcí, které taková služba nabízí jsme navíc do našeho portfolia zařadili i tuto službu. S Airwaynet můžete získat internetovou televizi s funkcí zpětného shlédnutí až 2 dny nazpět a vybrat si Vaše oblíbené stanice ze 130 dostupných.

Češi jsou jedni z nejkonzervativnějších národů v Evropě a proto využívají často jednoho poskytovatele, ať už se jedná o finanční nebo telekomunikační služby, spíš ze zvyku, než že by byli nějak zvlášť spokojení. Stejně to bylo i v případě našeho zákazníka, pana Petra z Prahy 10, který si jednoho dne řekl dost a svěřil svoje připojení k internetu do našich rukou. Soudě dle jeho vyjádření na videu musíme i my zvolat, že JE ČAS NA ZMĚNU, je čas na AIRWAYNET.