Stále jsme připravení připojit Vás do 2. dne!

Doufáme, že Vaše obavy zmírňujeme svědomitým přístupem a přísnými opatřeními, která jsme přijali od samého začátku. Všichni technici jsou vybavení rouškami, nebo respirátory, obličejovými štíty, jednorázovými rukavicemi a samozřejmě dezinfekcí.

Ve Vašich domácnostech se snažíme dodržovat doporučený odstup a vše co k Vám přineseme a s čím pracujeme, dezinfikujeme.

IMG_1029             IMG_1031

Technici si každý den musejí měřit teplotu a při sebemenší pochybnosti kontaktovat lékaře a případně se nechat otestovat – jsou ale stále v dobré kondici!

Přeci jenom jsou to sportovně založení otužilí jedinci zvyklí lézt po střechách v téměř každém počasí.

Chápu, že se lidi bojí, ale nevím, co už bych mohl udělat více. Rukavic jsem spotřeboval nespočet a dezinfekce doslova vylil litry. V bytech nesahám, na co nemusím a když, tak používám příruční rozprašovač. Někdy musím někoho upozornit, aby si držel větší odstup“  František Petýrek, Senior technik Airwaynet                                                                                   

IMG_1064      IMG_1050

Poskytovatelé telekomunikačních služeb mají od začátku platnosti opatření proti šíření COVID-19 výjimku. Jinými slovy, naši technici se dále starali o naši síť a naše klienty.

Jezdíme na servisy, instalujeme a připojujeme nové klienty a řešíme běžné požadavky spojené s provozem sítě.

Měli jsme strach, tak jako všichni.  První týdny jsme prožívali nejistotu a obavy z neznámé hrozby. Ještě před vyhlášením nouzového stavu 12.3. jsme se předzásobili dezinfekcí a objednali respirátory. Kdo jsme mohli, ihned jsme začali pracovat z domova, aby naši technici přicházeli do styku s co nejmenším možným počtem lidí.

Situaci jsme nepodcenili a bereme ji od začátku velmi vážně. Protože chceme dodržet vše na čem se dohodneme!