Hlavní výhody IPTV

Televize přes internet

Pokud se rozhodnete, že chcete sledovat televizi přes internet, budete potřebovat několik věcí. V první řadě televizi, která tuto možnost podporuje. Poté také set-top-box, který signál zpracovává. Samozřejmostí je připojení k internetu s aktivovanou službou IPTV.

Rychlost připojení

Protože je přenos digitálního televizního signálu ve vysoké kvalitě poměrně datově náročný, je potřeba vlastnit připojení s dostatečně vysokou rychlostí. V opačném případě se může televizní přenos „sekat“ a o takovou služby byste zřejmě nestáli.

A jaká rychlost je dostačující? Pro komfortní využívání a plynulé sledování IPTV jsou dostačující připojení s rychlostí od 20 Mb/s. Airwaynet vám může takové internetové tarify nabídnout a samozřejmě vám také poskytne službu IPTV s celou řadou atraktivních funkcí.

Výhody IPTV

Hlavní výhoda IPTV spočívá v mnohem větší míře interaktivity s uživatelem. S touto televizí můžete využívat například funkci zpětného zhlédnutí a podívat se na pořady, které jste při „živém“ přenosu propásli.

Sledované pořady můžete v kterékoli chvíli pozastavit, takže se nemusíte bát, že vám při nečekaném vyrušení něco uteče – a naopak můžete přeskočit například reklamy, pokud nemáte o přestávku zájem. K dispozici máte zpravidla také videotéku, ve které si vybíráte z mnoha stovek filmů z tuzemské i zahraniční produkce. Své nejoblíbenější pořady si navíc můžete nahrát a kdykoli si je znova pustit, podobně jako tomu bylo u starých videorekordérů.

Součástí služby IPTV je také TV archiv, ve kterém můžete najít vybrané pořady a milovníci originálních znění ocení možnost pustit si filmy a seriály s původním zvukem a titulky.

IPTV od Airwaynet

Všechny výše uvedené možnosti a výhody nabízí také internetová televize od Airwaynet – Kuki TV. Tato služba je dostupná ve dvou variantách.

  • Kuki menší – k dispozici budete mít 30 kanálů a z toho 15 si můžete vybrat podle vlastního uvážení
  • Kuki větší – získáte 60 stanic a 30 z nich si můžete zvolit sami

Služba Kuki TV samozřejmě zahrnuje i možnost získání přístupu k oblíbeným světovým stanicím. Za všechny lze jmenovat například HBO nebo Cinemax.

TV na všech zařízeních

S IPTV od Airwaynet můžete sledovat online stanice nejen na televizi, ale současně až na čtyřech zařízeních – tedy např. také na mobilním telefonu či tabletu a samozřejmě i na PC. IPTV je v dnešní době trefou do černého pro každého, kdo se chce bavit.