Dostupný internet pro malou firmu

Úspora finančních prostředků je v dnešní době bezesporu na místě. To platí nejenom pro rodiny, ale i pro malé firmy. Právě ty musí přemýšlet nad každou korunou, protože koronavirová krize měla negativní dopad na řadu odvětví.

 Bez ohledu na obor však platí, že firmy se dnes neobejdou bez internetového připojení. Při zařizování firmy tak sahají po první nabídce, kterou objeví. Často i s plány na budoucí růst počtu zaměstnanců v kanceláři, který promítají do výběru tarifu. Výsledkem je však stav, kdy platí za internetové připojení příliš mnoho financí, a to zcela zbytečně. Jestliže zařizujete nebo provozujete malou společnost, není od věci si po čase internetové připojení zkontrolovat a zjistit, zdali nenabízí prostor pro úspory. 

Ročně ušetříte i několik tisíc

 Doba je nejistá a obsazenost kanceláří se i vzhledem k rostoucí popularitě home office neustále mění. Jde o jeden z faktorů, proč by malé firmy měly šetřit své finanční prostředky. Jinými slovy každá koruna se vám může v budoucnu hodit. Platit tedy za internetové připojení zbytečně vysoké částky je zbytečné. Máte strach z toho, aby bylo levnější internetové připojení dostatečně kvalitní? Vše je o parametrech a poskytovateli.

 Váš stávající internet může být drahý především z toho důvodu, že jste si koupili zbytečně velkou kapacitu, která je v konečném důsledku nevyužita. Nedává smysl platit za internet s obrovskou rychlostí, když ho reálně využívá pouze třetina zaměstnanců pro běžné kancelářské práce. V dnešní době se naštěstí nemusíte bát vyřizování. Přejít k jinému provozovateli nebo změnit svůj tarif zvládnete během chvilky. 

Objevte tarify pro firmy

 S cílem usnadnit firmám podnikání Airwaynet připravil internet pro firmy v několika různých variantách, které zohledňují velikost firmy a další požadované parametry. Na jedné straně tak máte možnost získat vysokorychlostní internet do 1 000 Mb/s a VIP podporu, na straně druhé nechybí výhodné tarify pro živnostníky, které představují skvělé řešení pro méně náročné uživatele. Pokud nechcete, absolutně nemusíte platit za služby jako je privátní cloud či šifrovaná VPN mezi pobočkami. Někteří poskytovatelé nafukují ceny firemního internetu položkami, které v praxi a dost možná právě kvůli covidu již nevyužíváte. 

Pozor na závazky

Doba se rychle mění, a proto s v případě firemního internetu dávejte pozor také na možnost tarif snadno změnit. Nikdo neví, zdali po rozvolněné a návratu do „nového normálu“ nebudete opět potřebovat pořádně rychlý internet. Podívejte se na své aktuální připojení a srovnejte si ho s nabídkou internetu pro firmy v Praze od Airwaynet. V případě dotazů jsme zde pochopitelně pro vás a rádi s vámi probereme, jaký internet je pro vaši firmu ten nejvhodnější. Už nyní vám však prozradíme, že většina firem platí za internet výrazně víc, než by ve skutečnosti musela. Často je na vině špatné rozhodnutí a v některých případech správce budovy. To však nic nemění na tom, že vždy existuje řešení a možnost zjistit, zdali nemáte šanci na internetu ušetřit.