Co jsou naše Fiber tarify?

Optický internet je v dnešní době synonymem pro rychlost a stabilitu připojení. Přestože se bezdrátový internet opět vrací do módy, díky 5G routerům a širokému pokrytí telefonními operátory, je optické připojení stále tou nejrychlejší variantou. Nejnovější technologií v tomto odvětví je Fiber internet, který zvládne v Praze zapojit naše firma jako jedna z mála. Rychlost stahování u Fiber připojení může dosahovat 500 MB/s. Navíc dostanete také nejmodernější wifi router, který vám pomůže využít rychlost Fiber internetu na maximum.

V čem je Fiber internet lepší?

Přestože se jedná o technologii optických kabelů, je Fiber internet tou nejmodernější. Vlákna těchto optických kabelů mají pouze 125 mikronů v průměru a jsou tedy jen o trošku hrubší než lidský vlas. I tak ale dosahují přenosové rychlosti až 940 Mb/s a mají nesrovnatelně delší životnost, než běžné síťové kabely. Data dokáží po tomto typu kabelu putovat až 70% rychlostí světla. V současnosti je tato technologie to nejlepší pro rychlý internet bez výpadků a zpoždění. To oceníte zejména pokud využíváte webové konference, streamujete videa ve vysokém rozlišení nebo pracujete v cloudu.

 

Často firmy nabízejí jednoduše optický internet a z nabídky není zřejmé, zda používají tuto nejmodernější technologii. Některé tarify jsou pojmenované Fiber internet a jedná se zajisté o nejrychlejší dostupný internet. Pakliže dodavatel nabízí pouze optický internet, je lepší se na používání Fiber technologie doptat. Tarify s Fiber technologií se vyznačují opravdu velkou rychlostí v řádech stovek Mb/s. Naše firma zvládne v Praze zapojit internet s rychlostí až 500 Mb/s, právě pomocí Fiber technologie.

Snadná instalace a nízké ceny

Ceny Fiber tarifů se jen málo liší od ceny běžného optického připojení. Záleží na firmě, zda chce či nechce používat nejmodernější technologie v oblasti připojení k internetu. Naše firma jde s dobou a za běžné ceny připojení tak můžete získat ten nejrychlejší dostupný internet v Praze. Ani zapojení Fiber internetu není složitější než zřízení běžné přípojky. Signál z Fiber internetu se ve vaší budově změní ze světelné informace na elektrickou a do vašeho počítače již putuje jako běžné připojení. Není tedy třeba instalovat novou kabeláž a vrtat do zdí. Bez problému využijeme stávající připojení.

 

Pokud máte neustále problémy s rychlostí na optickém připojení, je na čase porozhlédnout se po poskytovateli, který nabízí připojení pomocí technologie Fiber internetu. Díky tomu získáte ještě větší rychlost připojení, bezkonkurenční stabilitu internetu a to vše za běžné ceny optického tarifu. Nejste si jisti, zda u vás můžeme zapojit nejrychlejší Fiber internet? Zjistěte si dostupnost na našich webovkách.