Airwaynet řešení pro náročné firmy

Praha je každoročně centrem stovek kulturních akcí a eventů. Airwaynet je hrdým partnerem několika z nich. Zkušenost Romana Semeráka z agentury JAD Productions - pořadatelem unikátního eventu TENISKOLOGY, kombinujícího největší veletrh tenisek ve střední Evropě s exkluzivními koncerty a dalším programem, jen ilustruje téměř neomezné možnosti a flexibilitu, která je pro Airwaynet vlastní.

Tím, že z podstaty našeho podnikání pracujeme s bezdrátovými technologiemi, nejsme téměř nikterak limitovaní dosahem našich služeb. Když k tomu připočteme velkou míru flexibility a osobní přístup ke každnému klientovi, zjistíme, že Airwaynet je ideální partner pro indoor ale i outdoor eventy všeho druhu. Jsme schopní akci takového rozsahu připravit a zrealizovat během pár dní. Naši technici pak drží non-stop dohled vzdáleně z naší centrály, a na místě jsou v pohotovosti další, kdyby došlo k jakýmkoliv komplikacím. K těm ale zpravidla nedochází, protože funkční služba a spokojený klient je naší prioritou.

Díky mobilním stanicím a vyspělé technologii jsme schopní dostat na jakoukoliv akci nebo třeba kancelářský komplex až 1Gb přenosové rychlosti, která poskytne kvalitní garantované připojení pro stovky náročných uživatelů nebo firem. Garantované připojení od Airwaynet nabízí jednoduše jeho uživatelům mnoho výhod. Věříme, že zákazník má platit jen za službu kterou mu dodáváme, což je pro nás paušální platba za internet, nikoliv poplatky za to, že k němu naší službu dostaneme. Proto jsou pro nás samozřejmostí nulové pořizovací náklady spojené s instalací služby.  Služba musí navíc fungovat neustále, proto máme non-stop technickou podoru 7 dní v týdnu a nikterak jí nezpoplatňujeme. Garantované připojení je skutečně garantované, proto fungování těchto linek podrobujeme neustálému dohledu.

Dalšími zajímavými akcemi, které jsme technicky zašťítili byli např. Wincor Nixdorf, Prague Fashion Market, Stillking Films - reklamní spot, Prage Fashion Week..