Obchodní konzultant pro SVJ a BD

  • pro absolventy
  • Místo výkonu: Praha

Náplň práce

Hledáme člověka, který si vezme na starost osobní jednání s rezidenty a zástupci SVJ a BD v Praze.

Osobnost, která za efektivní investici svého času očekává nadstandardní výdělek.

Kolegu, který se umí zorientovat a jednoduše selsky vysvětlit o co tu jde.

Co nabízíme

Zázemí a podporu – nikdy v tom nebudete sami

Důkladné zaškolení a vysvětlení

Firemní telefon s neomezeným tarifem

Nadstandartdní platové ohodnocení

Volná pracovní doba - sami si určíte kdy půjdete do práce

Práce na IČ

Co požadujeme

Holku nebo kluka s ryzí osobností, pro kterou jednání tváří v tvář je tak normální jako používání internetu.

Máte zájem o tuto pozici? Ozvěte se nám.

Vyplňte prosím tento fomulář, zavolejte nám na +420 605 040 454 nebo napište na kariera@airwaynet.cz.

Přetáhněte soubor
nebo klikněte na odkaz nahrát soubor
* povinná položka

Kontakt, který nám zanecháte, využijeme pouze pro ověření dostupnosti služeb a zpětný kontakt.