Internet pro byt

Objednejte si neomezený vysokorychlostní internet pro svou domácnost. Připojíme vás přes wifi nebo optiku. Naše konektivita vám přináší nejlepší internet v Praze. Instalace je zdarma. A v ceně měsíčního paušálu navíc máte i nonstop technickou podporu a případný výjezd technika. Připojte se k nám i vy.

Instalace do 2. dne
od objednávky

Symetrické FIBER tarify

Vyberte tarif

Fiber tarify letí ke hvězdám

Jiří Slabý

Rychlá instalace, linka jede přesně na zakoupený limit. Žádost o změnu nastavení proběhla v rámci jednoho dne. Doporučuji.

Kateřina Dufková

Spokojenost, velmi milý a ochotný technik. Instalace byla provedena velmi rychle, bez komplikací. Internet je vcelku stabilní.

Marek Pavlík

Naprosto bezproblémové připojení ve velmi rychlém čase, bez jakéhokoli zádrhelu, komunikace, ochota, vše v pořádku. Velmi děkuji za nadstandardní jednání.

Pavel Novák

Skvělý přístup i servis. Doporučuji!

Jaroslav Levák

Technik si věděl poradit bez problémů. Internet funguje jak má a dokonce si váží klientů natolik, že jim zvedají rychlost.

Petr Nacher

U firmy Airwaynet jsem již v několika případech nikdy neprohloupil - rychlé reakce, kvalitní služby, slušné ceny, vždy přístupné k jednání v individuálních případech.

Pavel David

Zapojení internetu proběhlo velmi rychle bez jakýchkoliv problémů. Vstřícný personál i firma. Internet od firmy Airwaynet mám třetím rokem a jednoznačná spokojenost kvalita/cena.

Zdeňka Součková

Vše od kontroly signálu, po instalaci a zapojeni internetu fungovalo skvěle. Zaměstnanci včetně telefonické linky byli ochotni a pomohli s čím bylo potřeba. Se službou jsem zatím také velice spokojena. Vše funguje jak má.

Ondřej Velek

Náš bytový dům je připojen přes jednu anténu a signál rozveden po bytech. Vše funguje dobře , je jasné, že optika je vždy spolehlivější než bezdrát, ale pro domácí použití myslím není důvod platit o dost více například UPC (dnes Vodafonu).

Ondřej Cejnar

Airwaynet jako poskytovatele doporučuji. Máme připojení asi 2 měsíce a vše funguje tak jak má. Rychlost instalace a přístup technika byl super. Vyhověl nám ve všech požadavcích kudy vést kabel. Internet stabilní, rychlost 50/10. Několik předchozích let s připojením O2, neštěstí.

Petr Bulir

Jsem uživatelem služeb Airwaynet, osobně jsem naprosto spokojený. Latence a rychlost konektivity bez problemů. Technicka podpora, musím říci perfektni - reakce rychlá a dokáží poradit i s problémem který není přímo v jejich kompetenci. Mohu jen doporučit.

Michaela Kopřivová

Hledala jsem alternativu k velkým poskytovatelům, s kterými jsem byla nespokojená. Našla jsem náhodně Airwaynet. Výborná komunikace, rychlé zapojení, profesionální přístup.

Michael Dražan

Profesionální a rychlý servis, internet běží skvěle rychlostí 100/100Mb, celý činžovní dům vyřešen jednou kvalitní linkou..!!

Martin Muzak

Rychlé profesionální jednání - víceméně 24 hodin od prvního telefonického kontaktu už jsem používal internet od tohoto dodavatele. Internet je spolehlivý a rychlost stabiln

Jiří Med

Internet od Airwaynetu mám od roku 2013 a od té doby jsem spokojený a nemusím neustále řešit jakékoliv problémy s připojením. Což bylo u konkurence pravidelně.

Tom Palaj

Naprostá spokojenost, velmi milý a ochotný technik, instalace provedena velmi rychle, bez komplikací.

Chci taky FIBER

Naše síť pokrývá 98 % Prahy. i

Díky Vašemu zájmu a spolupráci mají Fiber tarify stále větší rozlet. Moc děkujeme! Přesto nejsou zatím všude.

Tam, kde si na Fiber bude ještě potřeba chvíli počkat, máme naši stálou a prověřenou nabídku.

Uděláme vše, abyste byli spokojení v každém případě.

Zobrazit standardní nabídku

S námi je to hračka

Bez jakéhokoliv
omezení

Stahujete kolik potřebujete. Nic neblokujeme. Potřebujete něco navíc? Ozvěte se, probereme.

Technická podpora
24/7

Pokud se problém vyskytne, odstraníme ho jak nejrychleji je možné.

Nulové pořizovací
náklady

Instalace je zdarma, žádné vychytralé poplatky u nás nečekejte.

Individuální cena
podle místa

Rádi s Vámi probereme cenovou nabídku individuálně s ohledem na Vaše potřeby.

Poradíme vám s připojením k internetu.

Zavolejte nám na
+420 245 006 565
Zavoláme vám zpět
Nechte nám tel. číslo
Pokud preferujete e-mail
Napište nám
Šárka Bártíková
David Hradecký