Potřebujete poradit?
Zavoláme vám, stačí vyplnit
jednoduchý formulář!
Konzultace
Smlouvy a podmínky
Podpis smlouvy s vámi vyřeší technik po instalaci a nastavení přímo na místě. Smlouvu a detail podmínek naleznete níže ke stažení ve formátu PDF.
Nejčastější dotazy / FAQ
Naši klienti se velmi často zajímají o podobné informace. Proto jsme pro vás na jednom místě připravili odpovědi na nejčastější dotazy. PDF s odpověďmi na nejčastější dotazy naleznete níže.

Nenašli jste odpověď kterou jste hledali? Nevadí, ozvěte se na naši klientskou linku.
Slovník pojmů
V našem elektronickém slovníčku pojmů naleznete vysvětlení všech základních i méně známých výrazů, frází a zkratek, na které můžete narazit při zařizování své vlastní bezdrátové sítě. Slovník pojmů naleznete níže ke stažení ve formátu PDF.

Férový přístup

Se zákazníky jednáme férově a proto u nás nenajdete dodatky pod čarou, akce na oko snižující cenu či prolongace závazku bez upozornění.

Bez jakéhokoliv omezení

Naše zákazníky neomezujeme žádnými pravidly využívání internetu a proto nejsou omezeni dobou nebo objemem stažených dat.

Kvalitní podpora 24/7

Zakládáme si na snadno dostupné a opravdu profesionální technické podpoře. Nemusíte se bát, že na naši linku se nedovoláte...

Nulové pořizovací náklady

U nás platíte pouze měsíční paušál a všechny pořizovací náklady jsou zdarma. Žádné další jednorázové poplatky nejsou účtovány.
Pracovní nabídka
Hledáme nové instalační a servisní techniky na HPP pro lokalitu Praha. Nástup možný ihned. Nabízíme zajímavé pracovní i finanční podmínky. Životopisy posílejte na emailovou adresu miloslav.novak@airwaynet.cz

Nezávazná konzultace

Vložené osobní údaje neposkytujeme třetím stranám, jsou použity pouze pro zpracování poptávky.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami společnosti Airwaynet a.s.

Chci ověřit dostupnost

Vložené osobní údaje neposkytujeme třetím stranám, jsou použity pouze pro zpracování poptávky.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami společnosti Airwaynet a.s.